Vítejte

Milan Šťovíček: Rádi bychom od lidí v Litvínově získali podporu, abychom zabránili prolomení těžebních limitů, pro zákaz hazardu či pro nulovou toleranci

Publikováno: 21. 09. 2014

10.9.2014
Litvínov – Současný starosta Litvínova Mgr. Milan Šťovíček v rozhovoru říká, že hnutí STAN chce obyvatelům města nabídnout program pro lepší život, založený na zdravých ekonomických základech, udržitelném rozvoji a demokratické správě města. Jaký je jeho názor na těžební limity? Na co může lákat Litvínov návštěvníky?
Co máte na Litvínovu nejradši?
V …

Starosta Litvínova udělal striptýz po americku. Vysmál se obvinění

Publikováno: 21. 09. 2014

3.7.2014
Litvínov – V Litvínově se objevily provokativní billboardy, na nichž si starosta Milan Šťovíček jako komiksový hrdina libuje, jak si za poslední čtyři roky namastil kapsu. Autor nápadu je neznámý. Šťovíček na to vtipně zareagoval. S humorem, že je Superman, ale ten skutečně hodný.
Komunální volby se sice uskuteční až v první polovině října, už…

Litvínovský Valdštejnský zámek nebude chátrat jako některé jiné památky v kraji

Publikováno: 21. 09. 2014

13.12.2013
Litvínov – Už se začalo pracovat. Ve Valdštejnském zámku v Litvínově nyní restaurátoři opravují zašlou krásu, začátkem nového roku se odborníci pustí do záchrany zámeckého parku. O dlouhé cestě k získání dotace 32 milionů, která umožní kompletní rekonstrukci, a o tom, co zámek čeká v nejbližších letech, jsme si povídali s litvínovským starostou Milanem Šťovíčkem.

Proč jste začali…